Безкоштовна охорона!

Детальніше

Самосвідомість бійців СІРІУС

Корпорація СІРІУС лідирує на ринку комплексної безпеки України.

В охороні працюють не просто сильні і міцні бійці, а спортсмени, які є професіоналами в своїй справі. Всі пройшли жорсткий відбір, а далі – спецпідготовку.

Бійці спецпідрозділу корпорації СІРІУС в обов’язковому порядку тренуються в спортзалах, підтримують відмінну фізичну форму. Вони володіють не тільки горою м’язів, а й, що дуже важливо, вміють використовувати свою силу. Кожен боєць в лічені секунди здатний тверезо оцінити ситуацію і вжити необхідних заходів. Для бійців не проблема вибити ніж, наприклад, або за допомогою прийомів рукопашного бою – знешкодити і затримати злочинця.

СІРІУС підкуповує саме професіоналізмом, якістю підготовки і блискучим виконанням роботи.

Велика увага приділяється не тільки фізичним навичкам співробітників, але і моральним принципам: добра, чесності і справедливості. Все повинно бути правильно.

Так само не можна обійти увагою патріотизм, самосвідомість, взаємодопомогу.

Групи швидкого реагування, крім охорони клієнтів, щодня патрулюють територію і стежать за порядком; підвищують, таким чином, розкриття і допомагають правоохоронним органам. Адже обов’язок охоронних компаній – служити суспільству, захищати слабкого. А для корпорації СІРІУС – це не просто поставлена ​​задача, а справа честі!

Бійці завжди захистять і дівчат, і просто перехожих, які потребують їхньої допомоги. Коли вони можуть допомогти відновити справедливість, співробітники спецпідрозділу не шкодують ні себе, ні злочинців. Вміючи використовувати свої бойові навички на практиці, вони успішно їх застосовують у разі необхідності. І тоді не позаздриш порушникам порядку. Після того, як справедливість відновлена і злочинці затримані, їх передають правоохоронним органам.

Корпорація СІРІУС дотримується точки зору, що дуже важливо виконувати свою роботу не просто заради прибутку, а прагнути виконувати її з максимальною користю для суспільства. Необхідно любити свою справу, тільки тоді прийде успіх, і тільки в такому випадку це буде корисно і матиме сенс.

І для того, щоб в Україні стало безпечніше і спокійніше, спецпідрозділ СІРІУС несе службу в будь-яку погоду, цілодобово і без вихідних.