Безкоштовна охорона!

Детальніше

Служба безпеки

Пультова охорона

Фізична охорона

Системи безпеки

Пожежна безпека

Спостереження за установками пожежної автоматики об'єктів

Протипожежна безпека – один з найважливіших аспектів в роботі будь-якого підприємства. Це комплексне питання, яке включає такі моменти:

  1. Розробка проекту системи протипожежного захисту.

  2. Встановлення і налаштування всіх складових системи на об’єкті.

  3. Спостереження за системою, обробка сигналів датчиків і забезпечення оперативного реагування в разі пожежі.

Всі зазначені моменти однаково важливі для дотримання протипожежної безпеки на підприємстві. Але саме цілодобове спостереження за протипожежною системою дозволяє вчасно відреагувати на загоряння, евакуювати людей і мінімізувати збитки. Організувати професійне спостереження за протипожежною автоматикою готова для Вас корпорація СІРІУС.

Кілька слів про пожежну автоматику, яка встановлюється на об’єктах

Пожежна автоматика виконує функції виявлення вогню та оповіщення про нього. Також дані компоненти займаються гасінням вогню або локалізацією вогнищ загоряння. Якісна пожежна автоматика здатна в буквальному сенсі врятувати Вас від серйозного лиха, яким обертається непомічена вчасно пожежа.

Якщо Ви вибираєте системи пожежогасіння від корпорації СІРІУС, то можете бути повністю впевнені в якості техніки і в її надійності. Ми використовуємо тільки фірмове і винятково найсучасніше обладнання, яке встановлюють і налаштовують наші професіонали.

Спостереження за системами протипожежного захисту

Корпорація СІРІУС пропонує своїм клієнтам послугу спостереження за системами протипожежної безпеки за допомогою пульта і закріплених за ним співробітників. Для даної мети використовується спеціальне програмне забезпечення.

Канали GSM і GPRS зв’язку застосовують для отримання з об’єктів сигналів про пожежу або при будь-яких збоях системи. Для прийому і обробки надійшли сигналів ми використовуємо таких співробітників, як:

  • інженери-програмісти;

  • диспетчери, які обслуговують зазначений вище пульт;

  • електромонтери, що працюють з пожежною сигналізацією.

Якщо Ви користуєтеся нашими послугами, то можете бути абсолютно спокійні. Наші співробітники відрізняються глибоким рівнем підготовки і вмінням працювати швидко навіть в самій критичній ситуації. Техніка корпорації СІРІУС – це зразки інновацій з Європи (перевірені і затверджені), які тепер доступні жителям нашої країни.

Протипожежна безпека від корпорації СІРІУС доступна всім

Значним аспектом при виборі компанії, яка забезпечить спостереження за системою пожежогасіння та протипожежний захист в цілому, є ціна послуг. Ми встановили лояльну систему розцінок на своє обслуговування для того, щоб мати можливість надавати свої послуги якомога більшій кількості клієнтів.

З корпорацією СІРІУС безпека – це не міф, а реально доступна можливість.