Безкоштовна охорона!

Детальніше

Служба безпеки

Пультова охорона

Фізична охорона

Системи безпеки

Пожежна безпека

Системи протипожежного захисту

Навіть невелика пожежа може завдати серйозних збитків і стати загрозою людському життю. Щоб усунути ризик або звести його до мінімуму, необхідно подбати про протипожежний захист як приватних осель, так і підприємств. Корпорація СІРІУС надає клієнтам широкий спектр охоронних послуг, серед яких і захист від вогню.

Системи протипожежного захисту від корпорації СІРІУС

Високоякісна і ефективна система пожежного захисту в нашому виконанні складається з декількох компонентів. Основними виступають:

 • сигналізація;

 • сповіщення;

 • система гасіння вогню.

Поєднання цих компонентів дозволяє виявити загоряння максимально швидко і не допустити серйозних збитків. Протипожежні системи захисту від нашої корпорації дають можливість спостерігати і оберігати Ваш об’єкт цілодобово. Ми розробимо для Вашого будинку або підприємства індивідуальний проект протипожежного захисту, проведемо монтаж і налаштування всіх складників системи.

Як це працює

Для того, щоб Ви змогли переконатися в ефективності нашого протипожежного захисту, ми пояснимо простий принцип роботи системи. Встановлювані нами датчики фіксують зміну температури або дим (вогонь) в приміщенні. Тривожний сигнал надходить на наш охоронний пульт. Чергові співробітники реєструють його і повідомляють клієнтові про виниклу ситуацію. Разом з тим ми здійснюємо виклик команди пожежників-професіоналів на об’єкт. У разі, коли виклик виявляється хибним, ми надаємо майстра, який усуває неполадки системи.

Чому з нами не тільки безпечно, але і вигідно

Наша корпорація функціонує на ринку досить давно, щоб накопичити досвід для усунення найкритичніших ситуацій. Неважливо, який вид захисту Ви вибираєте. З нами до Ваших послуг завжди:

 • команда професійних охоронців і оперативників, інженерів-програмістів, диспетчерів, електромонтерів;

 • інноваційна база техніки;

 • найсучасніші рішення і індивідуальні проекти;

 • висока швидкість реагування.

Корпорація СІРІУС надає комплексний охоронний сервіс. При цьому у нас Ви можете замовити ту чи іншу послугу окремо. Наша цінова політика дуже лояльна. Це означає, що з нами Ви зможете отримати протипожежний та інші види захисту за прийнятною вартістю.

Наші протипожежні та інші охоронні методи найсучасніші. Ми використовуємо світовий досвід для того, щоб забезпечити захист вітчизняних клієнтів.

Порядок роботи з клієнтами

Якщо Ви звертаєтеся до нас, то наша співпраця проходитиме в кілька етапів. Їх послідовність така:

 1. Консультація замовника і вибір найефективнішої системи протипожежного захисту.

 2. Розробка проекту охоронної системи.

 3. Встановлення і налаштування всіх комплектуючих системи.

 4. Обслуговування системи нашими фахівцями.

 5. Оперативне реагування при спрацьовуванні пожежної сигналізації.

З корпорацією СІРІУС Ви позбудетеся від тривоги за власне життя і збереження свого майна.