Безкоштовна охорона!

Детальніше

СІРІУС - офіційний дистриб'ютор ITV

СІРІУС – ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР ITV

Корпорація СІРІУС є офіційним дистриб’ютором компанії ITV і постачальником комплексних рішень для вашої безпеки.

Спеціально для пультової та автономної охорони квартир нами розроблена бездротова система охоронної сигналізації, монтаж якої однією людиною займає не більше години часу і не вимагає трудомістких кабельно-монтажних робіт, найчастіше руйнівних для інтер’єру. Зручність використання системи монтажниками і користувачами можна порівняти зі зручністю користування мобільним телефоном в порівнянні з проводовим.

Система поставляється в комплекті, достатньому для мінімального блокування об’єкта з передачею криптозахищених сповіщень через резервовані канали зв’язку на пульт охорони і мобільний телефон власника.

Відмінними елементами системи є:

– дуже надійна мембранна бездротова клавіатура із вбудованим зчитувачем безконтактних карт і брелоків, яка абсолютно не прив’язана до місця установки базового комунікаційного блоку;

– дверний приймач для магнітного контакту з виносним світлодіодним індикатором, що підтверджує взяття системи під спостереження пультом охорони.

Система може бути доукомплектована додатковими датчиками і радіоканальними пультами дистанційного керування, а також пристроями для управління зовнішніми приладами, наприклад, сиреною, електрозапорними водопровідними кранами.

Розрахунковий час роботи елементів живлення компонентів системи – 7 років. Час автономної роботи базового блоку при відсутності живлення 220В – шість з половиною годин. Для збільшення часу автономної роботи передбачені входи 5В і 12В для підключення зовнішніх джерел безперебійного живлення та акумуляторів великої ємності.

Високі і надійні технології, в поєднанні з професіоналізмом працівників корпорації, показують високі показники, завдяки чому СІРІУС займає провідну позицію на ринку послуг комплексної безпеки України.