Безкоштовна охорона!

Детальніше

Служба безпеки

Пультова охорона

Фізична охорона

Системи безпеки

Пожежна безпека

Тривожна кнопка

При виникненні позаштатних ситуацій, наприклад, збройного пограбування, найважливішим фактором їх усунення є швидке сповіщення охоронного агентства. При цьому мається на увазі, що людина знаходиться в ситуації, коли скористатися стандартними засобами зв’язку (набрати номер телефону і повідомити про подію) неможливо. Це відбувається, якщо жертва знаходиться в прямої видимості зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю або фізичною розправою.

У таких ситуаціях використовується тривожна сигналізація, відома в народі як «тривожна кнопка».

Якою має бути схема установки тривожної сигналізації? Максимально простою і ефективною. Тривожна кнопка повинна бути водночас непомітною для правопорушників і перебувати в межах досяжності для людини, яка стала жертвою нападу або свідком проникнення осіб на об’єкт, що охороняється.

Корпорація СІРІУС пропонує послуги оперативного та професійного встановлення тривожної кнопки в квартирах, школах, адміністративних будівлях, супермаркетах, офісах і на інших об’єктах. Тривожна кнопка є одним з найдієвіших і доступних способів забезпечення безпеки на об’єкті. Особливо тривожна кнопка давно стала атрибутом системи безпеки магазинів і супермаркетів, адже через велику кількість відвідувачів ризик виникнення позаштатних ситуацій досить великий.

Перш ніж встановити тривожну кнопку, необхідно врахувати площу, планування, розміщення меблів та інші особливості об’єктів, що охороняються. За необхідності ми можемо встановити тривожну кнопку в декількох місцях: наприклад, на ресепшен і в приміщеннях, де зберігається готівка і дорога апаратура. Залежно від конкретних умов використання кнопка тривожної сигналізації може бути статичною або мобільною. У першому випадку установка тривожної кнопки виконується в непомітних для порушника і доступних для працівників місцях, а мобільна тривожна кнопка не вимагає монтажу та являє собою мініатюрний переносний брелок. Мобільна тривожна кнопка передає сигнал по радіоканалу і є дуже зручною у використанні, оскільки пристрій може бути приведено в дію під час перебування в будь-якій точці приміщення.

При проникненні на об’єкт підозрілих осіб, а також при спробах крадіжки майна та виникнення загрози для життя людей, тривожна кнопка дозволяє оперативно передати сигнал на пульт централізованого спостереження і викликати групу швидкого реагування. Кнопку тривожної сигналізації можна використовувати не тільки у випадку безпосередньої загрози з боку порушників, а й для вживання оперативних заходів щодо вирішення небезпечних конфліктних ситуацій.

Фахівці корпорації СІРІУС рекомендують встановлювати цей пристрій як додаткову охоронну систему.

Бійці корпорації Сіріус реагують на спрацювання сигналу тривоги швидко і без зволікання в будь-який час дня і ночі.