Безкоштовна охорона!

Детальніше

Служба безпеки

Пультова охорона

Фізична охорона

Системи безпеки

Пожежна безпека

Системы обеспечения безопасности

Корпорація СІРІУС працює на ринку нашої країни для того, щоб забезпечити збереження життя і матеріальних цінностей громадян. Наш досвід роботи включає роки наполегливої ​​праці, а наша команда – це виняткові професіонали своєї справи. Клієнтам ми надаємо широкий перелік охоронних послуг, проводимо персональну роботу з кожним замовником і пропонуємо тільки новітні охоронні системи.

Охоронні системи від корпорації СІРІУС

Своїм клієнтам СІРІУС пропонує найбільш високий рівень обслуговування. Наші охоронні системи включають такі види захисту, як:

  • охорона внутрішня і сигналізація периметру;

  • відеоспостереження охоронне і технологічне;

  • антикрадіжні системи;

  • переговорні пристрої.

Наші компетентні співробітники в зазначені терміни на Ваше замовлення встановлять на об’єкті одну або кілька із зазначених систем на Ваш вибір, проведуть налаштування компонентів і дадуть відповідь на питання, які у Вас виникнуть.

Що являють собою наші системи захисту

Внутрішня охорона і сигналізація периметра допоможуть уберегти Ваше житло (або підприємство) і прилеглі території від вторгнення або вчасно затримати правопорушника.

Встановлене відеоспостереження не тільки фіксує дії зловмисників, а й використовується для контролю за технологічним процесом і дотриманням трудової дисципліни співробітниками на підприємстві.

Антикрадіжні системи корпорації СІРІУС це спеціальні «антени», які подають сигнал про винесення неоплаченого товару з магазину. Антени виготовляються таким чином, щоб гармонійно вписуватися в приміщення торгового залу, і реагують на спеціальні бірки на продукції (в разі, коли ті не були розмагнічені на касі).

Як переговорні пристрої у нас Ви можете замовити домофони. Це простий, але ефективний пристрій, який гарантує безпечне спілкування зі сторонніми і дистанційне відкриття дверей за необхідності. На Ваше замовлення корпорація СІРІУС встановить домофон, укомплектований блоком пам’яті ( «запам’ятовує» всіх відвідувачів) і / або прихованою відеокамерою.

Переваги співпраці з нами

Переконатися в тому, що корпорація СІРІУС не просто захистить всіх і кожного, а й надасть охоронні послуги на найвищому рівні, Вам допоможе список наших переваг. До них належать:

  • інноваційне технічне оснащення (сучасний автомобільний парк і обладнання);

  • ретельно відібрана команда професіоналів (охоронці, техніки, комп’ютерні фахівці тощо);

  • широка клієнтська база (понад 60 тисяч осіб);

  • різнобічна діяльність корпорації (крім основного напрямку роботи, ми підтримуємо спортивні заходи і здійснюємо внесок в здоровий розвиток молодого покоління).

Співпраця з корпорацією СІРІУС – це Ваш спокійний сон сьогодні і добрий ранок завтра.