Безкоштовна охорона!

Детальніше

Служба безпеки

Пультова охорона

Фізична охорона

Системи безпеки

Пожежна безпека

Охорона державних установ


Охорона життя і майна актуальна зараз не тільки для комерційних компаній і їхніх власників. Державні організації також мають потребу в забезпеченні безпеки співробітників і матеріальних цінностей. Надати такі послуги своїм клієнтам завжди рада наша корпорація. СІРІУС не дарма носить звання зірки безпеки України. З нами Ви будете відчувати себе в безпеці незалежно від обставин, місцерозташування і роду занять.

Актуальність охоронних послуг для державних установ

Безперечно, приватні підприємства охочіше платять за охоронні послуги, ніж організації державні. Останні нерідко висловлюють думку про те, що наймати охорону або встановлювати охоронні системи досить дорого і не дуже потрібно. Однак співпраця з корпорацією СІРІУС – це лояльна цінова політика в питаннях забезпечення безпеки нерухомості і людських життів.

Зверніть увагу на те, що, як правило, в держустановах охорона існує більш для галочки і складається з літніх співробітників, які мало чим зможуть допомогти при виникненні екстремальної ситуації. Звертаючись за допомогою до корпорації СІРІУС, клієнти отримують захист в особі команди професіоналів. Для вас працюватимуть міцні підготовлені оперативники і кваліфіковані фахівці інших профілів. У наш неспокійний час така підтримка дуже важлива. Крім цього, на озброєнні у співробітників корпорації СІРІУС тільки інноваційна техніка і сучасні автомобілі.

Ще трохи про наші переваги

Крім прийнятних цін на послуги та професійних кадрів, корпорація СІРІУС пропонує державним організаціям і іншим клієнтам високий стандарт обслуговування. У нас Ви отримаєте:

  • професійну консультацію та індивідуальний підхід;

  • оперативне виконання поставлених перед нами завдань;

  • високу відповідальність співробітників на кожному етапі роботи.

Серед конкурентів, що надають аналогічні послуги, корпорація СІРІУС виділяється врахуванням ряду аспектів. Серед них:

  • безпека приміщень та збереження життя тих, хто в них працює, знаходяться для нас на одному щаблі важливості;

  • використання для охорони держустанов молодих, але підготовлених і досвідчених кадрів;

  • підписання договору про надання охоронних послуг, який допоможе уникнути сумнівних ситуацій.

Ми гарантуємо Вашій організації ретельно продуманий підхід до забезпечення безпеки. Ми не обіцяємо, а насправді встановлюємо об’єктивну вартість на всі послуги. І нарешті, ми піклуємося навіть про зовнішній аспект, надаючи Вашій установі професійних і презентабельних зовні співробітників.